Sales Design Project Manager – CLOSED

Timisoara, Romania

Pentru clientul nostru, lider pe piata de mobilier din Romania si care comercializeaza produse germane, cautam un Sales Design Project Manager pentru Showroom-ul din Timisoara.

Principalele Responsabilitati:

  • Dezvoltarea si mentinerea relatiei cu potentialii clienti ai showroom-ului
  • Prezentarea produselor comercializate (mobilier, electrocasnice si accesorii)
  • Realizarea de proiecte individuale pentru bucataria potentialului client (proiect design)
  • Contractarea si urmarirea comenzilor
  • Mentinerea relatiei cu fabrica

Abilitati necesare:

  • Studii medii; studiile superioare constitue un avantaj
  • Cunostinte in design interior
  • Experienta in vanzarea de mobilier constitue avantaj
  • Managementul si cunoasterea programelor de proiectare reprezinta un avantaj
  • Notiuni elementare de contabilitate primara
  • Cunostinte de operare MS Office
  • Limba engleza

Candidatul ideal:

  • Pozitiv, comunicativ, vesel
  • Integru, loial
  • Orientat spre detalii si design
  • Automotivat
  • Persuasiv
  • Capabil de lucru in echipa
  • Bun negociator
  • Serios si responsabil
  • Amabil
  • Adaptabil
  • Sociabil